20 одлични идеи за летен маникир

/

Летото нè потсетува на топлите временски услови и нè потсетува дека треба да посветиме внимание на здравјето и изгледот на ноктите. Заедно со прекрасните бои, не заборавајте да ги задржите вашите нокти во добра форма. Погледнете ги нашите идеи за прекрасен изглед на вашите нокти:

This slideshow requires JavaScript.Претходна статија

Ќофтиња од тиквички и магдонос

Следна статија

25 мали нешта кои нè прават посреќни

Најново од Магазин

(Видео) Проф. Павлов: Ги повикувам на дијалог двата синода во Софија и во Скопје, БПЦ треба да заземе поактивна позиција во однос на црквата во РС Македонија

Македонската православна црква би требало да биде автономна во рамките на Константинополската патријаршија или да речеме