5 трендови на накит за 2018 година

/

Се збогувавме со 2017 година, па затоа е време да го свртиме нашето внимание кон новите трендови за 2018 година. И поконкретно, модерниот накит што треба да го имате оваа година. Погледнете ја галеријата:

  

Претходна статија

Солени мафини со маслинки, сирење и домати

Следна статија

Дали сакате европски филмови?

Најново од Магазин