9 брзи и лесни фризури што треба да ги пробате

/

Во оние денови кога немате многу време за подготвување и дотерување, не значи дека мора да излезете со лоша фризура… Погледнете го видеото:Претходна статија

Ролат од телешко месо со сушени домати, спанаќ и сланина

Следна статија

Невообичаено: Фотографии што ги провоцираат сетилата

Најново од Магазин