Топ совети за слабеење за дамите кои постојано се во брзање

Доколку и вие работите осум до десет часа дневно, веројатно помислата за држење диета ви е…

Палачинки на дански начин

Направете вкусни палачинки на дански начин, меки од внатре, крцкави од надвор… (Прочитајте го целиот напис овде)

Трендовски начини на носење на капи оваа сезона

Додаток без кој не можеме, но тоа не се часовници, накит, чанти. Тоа се капи. Без…