Судењето за лажните патни исправи на Грујевски и Бошковски во раце на македонските судови

//

Македонските судови ќе го преземаат судењето за лажите пасоши на Грујевски и Бошковски пренесува САКАМДАКАЖАМ.МК. Како што пишува овој медиум, судскиот процес против екс

Повеќе