ЏИНОТ ШЕК СЕ „РАСПАДНА“ ПРЕД КАМЕРИ – ПЛАЧЕШЕ И ЕДВАЈ ЗБОРУВАШЕ ЗА КОБИ (ВИДЕО)

//

Американските телевизии продолжуваат со специјалните емисии како своевиден придонес за трагично загинатата легенда Коби Брајант, меѓу кои една од најтажните беше ножешната на „ТНТ“ во која неговиот поранешен соиграч, Шекил О’Нил буквално се распадна пред камери.

Џинот говореше за својот однос со Коби, но на крајот не издржа и почна да плаче едвај наоѓајќи зборови со кои би ја опишал својата тага и болка.

„Лошо сум, ова многу боли. Не можам да си простам што во последно време не говорев со Коби толку често колку што сакав и морав. Ова е болка каква што никогаш немам почувствувано“, изјави меѓу другото Шек.Извор: Спорт1

Претходна статија

ДИМИТРОВ ВО ДВОДНЕВНА РАБОТНА ПОСЕТА НА БЕРЛИН

Следна статија

ГРЧКИОТ ПАРЛАМЕНТ ГО ИЗГЛАСА ДОДАТОКОТ ОД 2000 ЕВРА ЗА СЕКОЕ НОВОРОДЕНЧЕ

Најново од Вести