ФОТО: КАКО КОМУНАЛНА ХИГИЕНА СКОПЈЕ СИ ЈА ВРШИ РАБОТАТА ВО ОПШТИНА ЦЕНТАР?

//

Еве како Јавното предпријатие „Комунална Хигиена“ Скопје си ја врши работата во Дебар маало.

 

Претходна статија

ВМРО-ДПМНЕ БАРА ИТНА ЛИДЕРСКА СРЕДБА ЗА ИМЕТО

Следна статија

ТИТО ПЕТКОВСКИ КАКО ЈОСИП БРОЗ- ПО ЧЕТВРТИ ПАТ ИЗБРАН ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА НСДП

Најново од Вести