(ФОТО) Тие се толку убави што не можат да си фатат дечко

Емили Кларк

Емили Кларк е една од најубавите актерки во Холивуд и е прогласена за најубава жена во 2015 година од страна на магазинот Esquire. Нејзината улога како Denerys во Game of Thrones ја прави уште привлечна и интересна за мажите. Кларк, сепак, е една од познатите личности во Холивуд, кои не се појавуваат на насловните страници на нивните таблоиди со нивните врски. Кога ќе ја прашат дали се гледа со некого, таа или го прескокнува прашањето или директно одговара дека не е во врска.

Ема Вотсон

Ема Ватсон стана позната преку снимањето на хит серијата за Хари Потер без да се вмеша во скандали како што направи нејзината колешка Кристен Стјуарт. Одредени гласини ја поврзуваат со Корд Оверстрит, но според други извори тие се само добри пријатели. И покрај фактот што Вотсон е повеќе од атрактивна жена, таа нема постојан партнер или ако има не сака да го покаже во јавност.

Џенифер Анистон

Џенифер Анистон имаше седумгодишна врска со Џастин Теру, а според многумина, таа ја излечи раната од нејзиниот развод со Бред Пит. По разделбата со Пит, таа изјави пред списанието People дека е тажна и разочарана од она што и се случило. Пред Теру, Анистон имаше кратки врски со Винс Вон и Џерард Батлер. Се чини дека актерката е една од најубавите личности, кои не можат да го најдат својот сериозен партнер.

Амбер Хард

Амбер Хард била во врска со убави и успешни мажи како Џони Деп и Илон Муск. Бизнисменот јавно призна дека бил лудо заљубен во неа и дека нивната разделба навистина го повредила. Тие се обидоа да почнат од почеток, но без успех. Сега Хард е сама и тврди дека сака да се фокусира на нејзината кариера, бидејќи таа во крајна линија е актерка.

Шарлиз Терон

Актерката има две посвоени деца, награда Оскар и голем број успешни проекти позади себе. Се чини дека е доволно за неа. Во нејзиниот личен живот таа беше со пејачот Стивен Џенкинс, потоа со колегата Шон Пен, со кого изгледаа како совршениот пар. Ниту една од овие врски не го преживеа тестот на времето, иако Терон и Пен останаа пријатели по разделбата. Се чини дека актерката е помалку заинтересирана за мажите, отколку за своите деца и кариера.

 

 

 Слични Објави