LA VERITA ОБЈАВИ 12,35 АУДИО СНИМКА СО БОКИ, ОРЦЕ, А СЕ СЛУША И ГЛАСОТ НА КАТИЦА ЈАНЕВА

//

Слушнете ја аудио „бомбата“ во која бизнисменот Орце Камчев и Бојан Јовановски го договараат „укинувањето на мерката на куќен притвор“ на Камчев, за сума од „X пари“.

Претходна статија

ЗАЕВ СЕ ПОФАЛИ СО ПОЗИТИВЕН ТРЕНД И ПО ДОГОВОРОТ СО ГРЦИЈА

Следна статија

ЛОКАЛИЗИРАН ПОЖАРОТ НА ОСОГОВСКИТЕ ПЛАНИНИ

Најново од Вести