Меси и порача на управата: Купете го НЕГО, сакам да игра покрај мене!

/

Филипе Кутињо е апсолутно прва мета и Бразилецот најеројатно ќе заврши на „Камп Ноу“ за повеќе од 100 милиони евра, но Лео Меси сака уште еден фудбалер. „Диарио Гол“ тврди дека Меси му порачал на раководството да го донесат играчот за врска на Тотенхем, Деле Али, кој веќе подолго време е мета на Реал Мадрид. (Прочитајте го целиот напис овде)Претходна статија

Иванов: За време на претседателството на Бугарија со ЕУ има можности да добиеме преговори со Унијата

Следна статија

Од Џиџи до Џиџо: Јувентус никогаш не е погрешен избор!

Најново од Вести