Меси руши рекорди: Падна и рекордот на Милер

//

Меси на вчерашниот дуел против Реал Сосиедад се запиша во листата на стрелци за победа на Барселона со резултат од 4:2, иако на стартот гостите од Каталонија имаа негатива од 2:0. Но, еден момент на средбата ќе остане за паметење.  (Прочитајте го целиот напис овде)Претходна статија

ВМРО-ДПМНЕ со политика на изолација: Нема да гласа за Договорот со Бугарија!

Следна статија

Василески, Арнаудов, Илиевски штрајкуваат со глад

Најново од Вести