Многу убави фризури со плетенки (ГАЛЕРИЈА)

/

Дали  сакате разноликост на вашата коса? Дали ви се допаѓа да имате поинаква фризура секој ден која сепак, ќе го издржи вашето темпо и услови во текот на целиот ден? Тогаш вашиот избор треба да биде плетенка!

Погледнете ја галеријата:This slideshow requires JavaScript.

Претходна статија

Убавината на Романија преку очите на еден фотограф (ГАЛЕРИЈА)

Следна статија

Зошто најдобриот секс e во 30-тите години?

Најново од Магазин