//

ВИДЕО: За Заев темата со оставките за пожарот во Тетово станува банална

Премиерот Зоран Заев одговарајќи на новинарско прашање изјави дека темата со оставките за пожарот во модуларната болница во Тетово станува банална. Како што вели тој, по завршувањето на истрагата ќе го каже својот став по односно на понудените и поднесените оставки на двајца директори

Повеќе