ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ЈУНСКИТЕ КРЕАЦИИ НА Emily nails

/

Денес, тешко е да се замисли модерна дама без убави нокти на нејзината дланка со модерен дизајн.


Модните креаци и овој месец на нашата Emily nails имаат бројни варијации на украсување и декорација, меѓу кои се нудат од шарени и живописни примери на дизајн до многу едноставни, но не помалку убави.


Различни модерни нокти за сечиј вкус – од супер-стилизирани деловни маникири до шик и брилијантни дизајни, погледнете ја колекцијата што ја нуди Emily nails.
Одсега можете да ја следите и на инстаграм профилoт emilytopnailsПретходна статија

ГДУ: СО ПОМАЛКУ ПРАТЕНИЦИ И МИНИСТРИ, ЌЕ ИМАМЕ ПАРИ ДА ИНВЕСТИРАМЕ ВО УЧИЛИШТА

Следна статија

МУСЛИУ: ТАЈНИТЕ ЗА „ДИВО НАСЕЉЕ“ НЕ ИСЧЕЗНАА СО СМРТТА НА БЕГ РИЗАЈ И МИРСАД НДРЕЦАЈ

Најново од Истакнато