| |

ПРИЛЕПЧАНЕЦ КАСНАТ ОД КУЧЕ СКИТНИК

На 17.12.2018 година во 01:00 часот во полициската станица Центар Х.З.(20) од Прилеп, пријавил дека на 16.12.2018 година околу 23:15 часот на булевар „Кочо Рацин“ бил каснат од куче скитник.

Слични Објави