| |

САД ВЕРУВААТ ДЕКА ВМРО-ДПМНЕ НЕМА ДА БОЈКОТИРА

САД веруваат дека поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ ќе гласаат на референдумот – интервју со шефот за Балканот во американскиот Стејт Департмент, Метју Палмер.

 

Слични Објави