СЕ УРНА ХЕЛИКОПТЕР НА МВР, НЕМА ЗАГИНАТИ

/

Хеликоптер на МВР денеска се урнал на аеродромот во Петровец. Според информациите на „Република“ нема загинати, ниту тешко повредени во несреќата, пренесува Плусинфо.

На местото на настанот пристигнаа и пожарникарски екипи.

Фото: РепубликаПретходна статија

АНГЕЛОВСКА: ТРЕБА ДА ИМА КРАТЕЊЕ НА ПЛАТИТЕ ВО ЈАВНАТА АДМИНИСТРАЦИЈА

Следна статија

ОД ДЕНЕСКА ДИСПЕРЗИЈА НА ТЕРАПИЈАТА НА ПАЦИЕНТИТЕ СО МАЛИГНИ ЗАБОЛУВАЊА

Најново од Вести