СООБРАЌАЈКА ВО КУМАНОВО: 72-ГОДИШЕН МАЖ УДРИЛ ВО 47-ГОДИШНА ЖЕНА

//

Вчера во Куманово на бул.„3-та Македонска ударна бригада се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило„Голф“ со скопски регистарски ознаки управувано од И. М. (72) од Скопје удрило во У.С (47) од Куманово, која била пренесена во болницата во Куманово.

Увид на лице место извршила екипа од СВР-Куманово.

Претходна статија

ВИДЕО: АНГЕЛА МЕРКЕЛ ПОВТОРНО СЕ ТРЕСЕШЕ?

Следна статија

ПРОНАЈДЕНИ 27 МИГРАНТИ ВО ГЕВГЕЛИСКО

Најново од Вести

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да