Тунтев гостин во „Само вистина“ на Канал 5 телевизија

//

Видео од вчерашното гостување на Томислав Тунтев, координатор на пратеничка група на СДСМ, во „Само вистина“ на Канал 5 телевизија.

Претходна статија

Институтот за јавни политики со панел дискусија за предизвиците пред Македонија пред самитот на НАТО во Брисел

Следна статија

Стоилковски: Ангажманот Хоџа во Владата е срам и понижување за државата и за граѓаните, а особено за припадниците на безбедносните сили

Најново од Вести