ВИДЕО: МАЛАТА ЌЕРКИЧКА НА МОХАМЕД САЛАХ ГО ВООДУШЕВИ „ЕНФИЛД“

/

Ќеркичката на Мохамед Салах се појави на теренот на легендарниот стадион „Енфилд“ по наградувањето на нејзиниот познат татко со „Златна копачка“, за најдобар стрелец во Премиер лигата за оваа сезона. Погледнете го видеото:

Претходна статија

10 КОРИСНИ СОВЕТИ КАКО ДА ГИ ИЗБРКАТЕ ИНСЕКТИТЕ ОД ВАШИОТ ДОМ

Следна статија

МУСАКА СО ТИКВИЧКИ И ПЕЧУРКИ

Најново од Магазин

(Видео) Проф. Павлов: Ги повикувам на дијалог двата синода во Софија и во Скопје, БПЦ треба да заземе поактивна позиција во однос на црквата во РС Македонија

Македонската православна црква би требало да биде автономна во рамките на Константинополската патријаршија или да речеме