Владо Илиевски поднесе кандидатура за претседател на МКФ

//

Поранешниот македонски репрезентативец, Владо Илиевски денес ја поднесе својата кандидатура за нов предводник на македонската кошарка…  (Прочитајте го целиот напис овде)Претходна статија

Јункер и ЕК утре во Софија за отпочнувањето на бугарското претседателство со ЕУ

Следна статија

Цензурирано општество

Најново од Вести