(ВИДЕО) ШТИПЈАНКА ОСТАНА БЕЗ ЛЕБ ПОРАДИ БИРОКРАТСКА ГРЕШКА

/

Контејнерите се трпезата за Мирветка Мемедова од Штип. Откако ја изгуби социјалната помош, поради како што тврди наводен долг кон УЈП од 4000 денари…

Извор: ТВ СтарПретходна статија

МОН: НЕ УКИНУВАМЕ НИТУ ЕДНА НАУЧНА ДИСЦИПЛИНА, УЧЕНИЦИТЕ ТРЕБА ДА НАУЧАТ ДА РАЗМИСЛУВААТ

Следна статија

ЈАПОНСКИОТ ПРЕМИЕР ФАТЕН КАКО ГИ ПРЕКРШУВА МЕРКИТЕ ЗА КОВИД-19

Најново од Вести