ПОРАДИ СООБРАЌАЈКА ВО ПРЕКИН ПАТОТ ШТИП-СВ. НИКОЛЕ, КАЈ КАДРИФАКОВО

/
Претходна статија

ПОЧНА ЛИДЕРСКАТА СРЕДБА

Следна статија

ВО ВЕЛЕС ВЧЕРА ИМАЛО ТРИ ФИЗИЧКИ ПРЕСМЕТКИ,ОД КОИ ЕДНАТА ПО ПОЛНОЌ ЗА ВРЕМЕ НА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС

Најново од Вести