| |

ПРОДАВАЧКА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА НА РАБОТНО МЕСТО ОД 61-ГОДИШЕН МАЖ

Триесет и седумгодишната П.Ѓ., вработена во продавница во Велес, вчера  во  14 часот пријавила во СВР Велес дека била физички нападната на работното место од 61-годишниот  Ј.Ј.,.информираше портпаролот Верољуб Додевски. Соопшти дека по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава. 

Слични Објави