ВИДЕО: НАТО ја честиташе независноста со моќно видео од македонските волци

/

НАТО на својата фејсбук страница објави моќно видео со македонската специјална единица „Волци“. Со ова видео практично Алијансата ја честита 30-годишната независност на нашата држава.

Извор: Zoom. mkПретходна статија

Вчера се аплицирани 13.232 вакцини

Следна статија

Шефот на бугарската дипломатија Светлан Стоев со честитка за Денот на Независноста-8 септември

Најново од Вести