ТЕЛО ЛЕТО 2018

Не ви испадна планот за секси тело за на плажа? Почнавте со вежбање во јуни, а теретана „еве сега од понеделник“? Нормално дека ништо од летна гардероба не ве собрира и секое утро на пробување панталони се осеќате вака:

 

Слични Објави