38 ГОДИШНА МАКЕДОНСКА ДИПЛОМАТКА ПРОНАЈДЕНА МРТВА ВО СТАН ВО МЕНХЕТН

Македонска дипломатка  на Обединетите нации е пронајдена мртва во нејзиниот стан во Менхетн на новогодишната ноќ. Полициски извори велат дека очигледно станува збор за самоубиство. 38-годишната жена е пронајдена со ремен околу вратот во спална соба во нејзиниот стан на Менхетен, јавува Вечер.

loading...

Полициските службениците пронашпле и антидепресиви, како и две шишиња мелатонин. Едното празно, е другото речиси празно. На телото немало знаци на насилство.

Целиот напис прочитајте го овде.loading...