БОКИ И КАТИЦА ВО ШУТКА, ОРЦЕ ВО БУГАРИЈА

//

Бизнисменот Орце Камчев според информации на ТВ24, извесно време престојува во Бугарија. Дел од медиумите таму пренесуваат дека ужива на јахта во Варна.

На 15 август новинар од ТВ24 го сретнал Камчев во хотелот „Пирин Голф“ во Банско, во друштво на уште еден Македонец, двајца Бугари, во придружба со уште две жени.

Претходна статија

САТЕЛИТСКИОТ ПАТРИОТИЗАМ НА КАНАЃАНЕЦОВ БИЛ НИКОЛОВ ПУШТЕН НА НАЈЈАКО: МАКЕДОНИЈА Е ПОД АМЕРИКАНСКА ОКУПАЦИЈА

Следна статија

ЛАТАС СО НОВА ТЕОРИЈА: СДСМ ВЕЌЕ РАБОТИ НА ЗАМОЛЧУВАЊЕТО НА КАТИЦА И БОКИ

Најново од Вести