EMILY NAILS СО РОМАНТИЧЕН МАНИКИР ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ

/

Нека вашите нокти изгледаат убаво во секое годишно време!

Во пресрет на двојниот празник на 14 февруари, Свети Валентин (Денот на вљубените) и Свети Трифун (Празникот на лозарите и доброто вино), погледнете една галерија со идеи за романтичен маникир од Emily Nails , избирете ја онаа која ви се допаѓа најмногу и се вклопува во вашиот стил!

Претходна статија

(ВИДЕО) БРЕД ПИТ ОСКАРОТ ИМ ГО ПОСВЕТИ НА СВОИТЕ ДЕЦА

Следна статија

ВИДЕО: НАЦРТАЈ МЕ СО ПЕСОК

Најново од Магазин