ЕСЕНСКИОТ МАНИКИР ОД EMILY NAILS

//

Со доаѓањето на секоја нова сезона, ја обновуваме нашата гардероба. Ние додаваме нови ткаенини, бои, кројки, дезени. Во нашата гардероба за есен / зима има и светли бои. Истото важи и при изборот на маникирот. Во прилог на земјените и темни тонови, Emily nails вклучува убави бои кои потсетуваат на пролет и лето. Денес во нашиот моден дел, делот за убавина, ги споделуваме со вас неколкуте раскошни идеи за есенски маникир од Emily nails.

Отсега можете да ја следите и на инстаграм профилoт emilytopnailsПретходна статија

3 РАБОТИ ШТО ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ КОГА ЌЕ СЕ ЗАЉУБИТЕ

Следна статија

НАСТАВНИЧКА ПОЗИТИВНА НА КОВИД СТАВИ ВО ИЗОЛАЦИЈА 15 ПРВАЧИЊА ВО ОУ„ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ ВО ЦЕНТАР

Најново од Истакнато

Мигдонците од протоколот

Пишува: Никица Корубин Читајќи ги препораките од заедничката комисија за образовни и историски прашања, кои се