ГЕОРГИНА МУ ПОДГОТВИ РОДЕНДЕНСКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ НА РОНАЛДО И МУ ДАДЕ СКАП ПОДАРОК (ВИДЕО)

/

Свршеницата на Кристијано Роналдо, Георгина реши да му подготви големо изненадување на ѕвездата на Јувентус.

Георгина освен изненадувањето реши да му подари и нов автомобил, а Роналдо не ја тргна насмевката од лицето кога го виде подарокот.

Извор: Спорт1

Претходна статија

ВИДЕО: НАЈСЛАТКОТО КУЧЕНЦЕ ПОСТОИ…

Следна статија

(ВИДЕО) ИНТЕРЕСНИ ТРИКОВИ КАКО ДА ГО НАМАЛИТЕ БРОЈОТ НА ВАШИТЕ ФАРМЕРКИ

Најново од Магазин

(Видео) Проф. д-р. Иван Д. Иванов во дуел со проф. д-р Тодор Чепреганов: Основачот на ВМОРО Иван Хаџи Николов му рекол на Васил К’нчов дека се надценува бидејќи Македонија одамна е бугарска

Професорите Иван Д. Иванов од Универзитетот во Синцинати и Тодор Чепреганов од Институтот за национална историја