ГЛИГОРОВА: ДРЖАВАТА ТРЕБА ДА СФАТИ ДЕКА ВО МОМЕНТОТ СЕ РАБОТИ ЗА ОПСТАНОКОТ НА ЛУЃЕТО

//

Погледнете го видеото во кое носителката на листата за ИЕ1 Ана Глигорова од коалицијата „Движење на Слободни граѓани“- ГДУ зборува за извршувањата, каматите, банките и правдата во вонредна состојба.

Претходна статија

ХАОС И МЕТЕЖ ПРЕД ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС ВО КУМАНОВО

Следна статија

ФИЛИПЧЕ: МИЦКОСКИ ЛАЖЕ ЗА ТЕСТОВИТЕ

Најново од Вести