МОНСТРУМ – ОБЕСИЛ ВЕРВЕРИЧКА НА ДРВО ЗАТОА ШТО МУ ГИ ЈАДЕЛА ОРЕВИТЕ

//

На социјалните мрежи се споделува фотографија на која се гледа обесена верверичка на гранка од дрво, а како што се тврди тоа го сторил жител на скопското село Соње. Според објавата причината била затоа што невиното животиче му ги јадела оревите.

Извор: Скопје1Претходна статија

ИТАЛИЈАНЦИТЕ БРОЈАТ ЧАСОВИ ДО УБЛАЖУВАЊЕ НА МЕРКИТЕ

Следна статија

ВО ГРАДСКО ОВЧАР СЕ ОБИДЕЛ ДА СИЛУВА 16-ГОДИШНО МОМЧЕ

Најново од Вести