ПЕНДАРОВКИ ЌЕ ОДРЖИ ПРЕС ВО 12 ЧАСОТ, ДАЛИ ТЕМА ЌЕ БИДЕ СЛУЧАЈОТ „РЕКЕТ“?

//

За денеска во 12 часот е закажана прес-конференција на Претседателот на државата, Стево Пендаровски.

Во соопштението за пресот на шефот на државата не се наведува причината , ниту темата, но се очекува дека, на дневен ред ќе биде случајот ,,Рекет“.Претходна статија

НА ПЛУС 40 СТЕПЕНИ ВО ЦЕНТАР МНОГУ ЧЕШМИЧКИ НЕ РАБОТАТ

Следна статија

ГУАИДО: МАДУРО ЌЕ ГО РАСПУШТИ ПАРЛАМЕНТОТ, МОЖНИ СЕ АПСЕЊА НА ПРАТЕНИЦИ

Најново од Вести