СРАМОТА: ПОЛИЦАЕЦ „ИМ ГО ПОКАЖА“ НА МЕДИУМИТЕ ДОДЕКА ГО ИЗНЕСУВАА БОКИ 13 (ВИДЕО)

//

Непристојно однесување на полицаец пред камерите додека полицијата и брзата помош го изнесуваа Боки 13 од ОЈО.

Непристојно однесување на полицаец пред камерите додека полицијата и екипата на Итна помош го изнесуваа Бојан Јовановски од зградата на обвинителството за организиран криминал.


Претходна статија

ОСМАНИ И ПОПОВСКИ НА РАБОТИЛНИЦА ЗА ИЗРАБОТКА НА НАЦИОНАЛНА СТРАТЕГИЈА ЗА СПРЕЧУВАЊЕ НА КОРУПЦИЈАТА И СУДИРОТ НА ИНТЕРЕСИ

Следна статија

ШТИПЈАНЕЦ НЕ ЗАСТАНАЛ НА НАРЕДБА И СО ВРОЗИЛОТО ТРГНАЛ ДА ГИ УДРИ ПОЛИЦАЈЦИТЕ

Најново од Вести

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да