ВИДЕО: АКО СЕ СИМНЕШЕ ВОЗАЧОТ И МУ УДРЕШЕ ЕДЕН БОКС ОД ХЕЛСИНШКИ ЌЕ РЕЧЕА ДЕКА Е РАСИСТ

//

Моментот кога ти е страв да преземеш било каков потег додека ти го кршат трамвајот, пошо ти е страв од некоја грмушка да не искочи Уранија Пировска.

Претходна статија

(ВИДЕО) ТЕЛ АВИВ- ДВА ГРАДА ВО ЕДНО

Следна статија

ЧУДЕН НАПИТОК СО КОЈ ЌЕ ОСЛАБЕТЕ 9 КИЛОГРАМИ ЗА 2 СЕДМИЦИ

Најново од Магазин