Претходна статија

ВИДЕО: НОВИНАРИТЕ НА 1ТВ СО ЛЕКЦИЈА ЗА ОСТАНАТИТЕ ТВ КУЌИ: ЕВЕ КАКО ИЗВЕСТУВААТ ЗА ПРИТВОРОТ НА БОКИ 13

Следна статија

15 ЛИЦА ЗАГИНАА, А ДРУГИ 20 СЕ ПОВРЕДЕНИ ПО ПАД НА МИНИБУС СО МИГРАНТИ ВО ТУРЦИЈА

Најново од Вести