(ВИДЕО) ПОЛИЦАЈЦИ ОД САД БРКАЛЕ ЦЕЛ ЧАС СВИЊА ДОМАШЕН МИЛЕНИК

/

Полицајци од Конектикат бркале избегана свиња. Тројцата припадници на полицијата го гонеле животното речиси еден час.

Службениците за спроведување на законот ја снимале целата случка со камери кои ги носат на градите.Малата црна свиња на крајот била фатена, а еден од полицајците успеал да ја внесе во корпа за отпадоци.Претходна статија

ГУВЕРНЕРКАТА НА НБРМ АНГЕЛОВСКА-БЕЖОСКА НЕ ОЧЕКУВА РАСТ НА ИНФЛАЦИЈАТА

Следна статија

МВР: НЕ КОРИСТИМЕ Е-МАИЛ ЗА ПОКАНИ НЕ ОТВОРАЈТЕ ТАКВИ ПОРАКИ

Најново од Вести