ВИДЕО: Прес-конференција на портпаролот на Владата на Република Македонија, Миле Бошњаковски, по 49-тата и 50-тата седница

/
Претходна статија

Велика Британија нема да депортира државјани на ЕУ после излезот од Унијата

Следна статија

Османи: Време е за помирување на народите на Балканот

Најново од Вести