ВИДЕО: ТАРАВАРИ ЈА ПОКАЖА ВИСТИНАТА ЗА ОБРАЗОВАНИЕТО ВО ГОСТИВАР

//
Претходна статија

АКТЕРОТ ГОЦЕ ВЛАХОВ ЌЕ БИДЕ ПОГРЕБАН УТРЕ 30 ЈУЛИ НА ГРАДСКИТЕ ГРОБИШТА БУТЕЛ

Следна статија

ВИДЕО ОД ВООРУЖЕНИОТ НАПАД ВО КАЛИФОРНИЈА ВО КОЈ ЖИВОТОТ ГО ЗАГУБИЈА 3 ЛИЦА А 15 БЕА ПОВРЕДЕНИ

Најново од Вести

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да