ВМРО-ДПМНЕ: СЕ ДОДЕКА ЗАЕВ СЕДИ НА ПРЕМИЕРСКАТА ФОТЕЛЈА, МАКЕДОНИЈА НЕМА ИДНИНА

//

Зоран Заев треба веднаш да си поднесе оставка. Со последниот меѓународен скандал Зоран Заев ја засрами Македонија.

Оправдувањето за скандалозното изнесување на државни тајни и прифаќањето да се исплати поткуп на вселенскиот патријарх покажува колку е всушност неспособен и криминоген Заев и тимот околу него.Во рок од само две ипол години македонските граѓани се сведоци на стотици скандали на власта. Република Македонија не смее да служи за потсмев. Се додека Зоран Заев седи на премиерската фотелја, Македонија нема иднина, се вели во реакцијата на политичката партија ВМРО-ДПМНЕ.Претходна статија

ЗАЕВ: ПРАНКОВИТЕ ОД КОМИЧАРИ НЕ ЗНАЧАТ ДЕКА РУСИЈА ВОДИ СПЕЦИЈАЛНА ВОЈНА ПРОТИВ ЗЕМЈАВА

Следна статија

(ВИДЕО) ЕДНО ПОИНАКВО „ЉУБАВИ КАКО СИ?“

Најново од Вести