ВОЗРАСЕН СКОПЈАНЕЦ ЗАГИНА ОТКАКО СО ВЕЛОСИПЕД УДРИЛ ВО БЕТОНСКА ОГРАДА

Вчера во 10:20 часот било пријавено дека на ул. 1 во с.Долно Лисиче во Скопје, В.Б.(78) од с.Долно Лисиче, управувајќи велосипед, удрил во бетонска ограда по што паднал на коловозот и починал на местото на незгодата. Извршен бил увид од Јавен обвинител и увидна екипа од СВР Скопје.

loading...

loading...