5 ЛЕТНИ ТРЕНОВИ КОИ УШТЕ СЕГА СЕ ВО МОДА

/

Погледнете ги најновите модни трендови кои ќе бидат ХИТ оваа лето. Овие 5 работи треба секоја жена да ги има во својата колекција на облека.

  1. Сандали кои се вржуваат околу зглобови

2. Фустани со принтови

3. Марама

4. Кошули без ракави

5. Тексас здолништа

Претходна статија

СО ПЕСНИЧКА, ДИМИТРИЈЕ ЌЕ ВИ ГО РАЗУБАВИ ДЕНОТ (ВИДЕО)

Следна статија

ТЕСТ: ОДБЕРЕТЕ СИ ДРВО И ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВИ ОСОБИНИ ПОСЕДУВАТЕ!

Најново од Магазин