ЧОМОВСКИ: НЕ МИ Е ЈАСНО КАКО КАМЧЕВ БИ МОЖЕЛ ДА СЕ ИСПЛАШИ ОД БОЈАН ЈОВАНОВСКИ

//

Новинарот Александар Чомовски, кој работеше во 1ТВ во гостување на радиото Канал 77, рече дека не знаел дека неговиот менаџер бил под посебни истражни мерки неколку месеци.

– Доколку Бојан бил под ПИ мерки и бил прислушуван, значи дека сме биле и ние прислушувани.

Целиот напис прочитајте го овде.Извор: Фокус

Претходна статија

АФEPA PEKЕТ: БЕНТЛИЈА И ЈАХТИ ЗАВРШИЛЕ КАЈ ЗАЕВИ И ПАРТНЕРОТ НА КИЧЕЕЦ?

Следна статија

ГЕРОВСКИ: АЈ В ПОНЕДЕЛНИК ЌЕ ВИ КАЖАМ КОИ СЕ ФРИКИ И КИКИ

Најново од Вести