ФИЗИЧКА ПРЕСМЕТКА ВО СОВЕТОТ НА ОПШТИНА ОХРИД ПОМЕЃУ СОВЕТНИЦИТЕ НЕФИ УСЕИНИ И ЏЕМАЛ МЕНА

//

Денеска на седницата на Советот на Општина Охрид дојде до физичка пресметка помеѓу советниците Нефи Усеини и Џемал Мена.

Советникот Усеини во присуство на градоначалникот Константин Георгиески и останатите советници физички го нападна советникот Мена.

Случајот е пријавен во СВР Охрид.Извор: Охрид 24

Претходна статија

(ВИДЕО) ГОРИ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА, ИМА ЗАГЛАВЕНИ СТАНАРИ ВО ЗГРАДАТА

Следна статија

ДА СЕ ПРЕЗЕМАТ ИТНИ МЕРКИ ДА СЕ СПРЕЧИ ХАОСОТ ВО ГРАДОТ

Најново од Вести