ФОТО: МОМЦИТЕ ОД БЕЛАТА ПАЛАТА И СТАВИЈА ПЕРИКА НА КАТИЦА ЈАНЕВА

//

До какви астрономски големини може да достигне трустот на мозоци во ВМРО-ДПМНЕ, кога се работи за Катица Јанева. На официјален прес на партијата и’ ставија перика на другарка му на Боки 13.

Претходна статија

ШЕЕСЕТ И ЕДЕН МИГРАНТ ОТКРИЕН ВО КАМИОН НА ПАТОТ НЕГОТИНО – СКОПЈЕ

Следна статија

Б. ЏОНСОН: ДО 31 ОКТОМВРИ ЛОНДОН ИЗЛЕГУВА ОД ЕУ

Најново од Вести