(ФОТО) НА БРАНКО МАЛИОТ ЗГОДЕН КО ТАТКО МУ

/

Речиси и да нема СДСМ-овка (а Бога ми и ВМРО-вка) од постарата гарнитура која нема исплакнато очи со фотографијата на младиот Бранко Црвенковски…

Мораме да признаеме дека и синот на Бранко, Љупчо Црвенковски е симпатично младо момче, кое по се изгледа нема проблем со тоа да им биде интересен на неговите врснички, а и не само…

Фотката на младиот Љупчо ја „украдовме“ од facebook и се надеваме дека, наследникот на лозата Црвенковски нема да ни се лути :).

За разлика од својот татко, Љупчо не сака да се експонира во јавноста и за моментот е надвор од политичките води. Познат е како скромно, воспитано и повлечено момче.Дами, ако младиот Б.Ц. е чиста 10-ка, како би го оцениле неговиот син?

Претходна статија

ПИТА СО ТИКВА ИЛИ ТИКВЕНА БАНИЦА

Следна статија

ФИДЕЛ КАСТРО ИМАЛ ПО ЕДНА ЉУБОВНИЦА ЗА ПОЈАДОК, РУЧЕК И ВЕЧЕРА

Најново од Магазин

(Видео) Мајор од ОЗНА од кратовското село Филиповци раскажува за времето после 6 април 1941 г.: Германците дојдоа и си заминаа, Бугарите не вршеа убиства и малтретирања, партизаните ги знаевме како шумкари

„Населението кај нас нема претрпено многу страдање после 6 април 1941 година. Германците дојдоа во Македонија,