Претходна статија

ПОВРЕДЕНИ ЛИЦА НА ПРОТЕСТОТ-НАСТРАДАНИ ОД СОЛЗАВЕЦОТ

Следна статија

ВИДЕО: ЧАД, ПЕСНИ И ФАКЛИ- ВО ПРВИТЕ РЕДОВИ НА ПРОТЕСТОТ ПРЕД СОБРАНИЕ

Најново од Вести