И ЗОКИ КИЧЕЕЦ БИЛ НА ПРЕГЛЕД ВО БОЛНИЦА

//

Попладево, Зоран Милески, познат како Зоки Кичеец бил пренесен на Клиника за дигестивна хирургија од затворот во Шутка, дознава Телма, пренесува Фокус.

Од Кривичен суд ја потврдиле информацијата, дека на барање на затворскиот доктор, на Милески му бил одобрен преглед и тој веднаш бил вратен во затворот. Засега нема детална информација за тоа какви здравствени проблеми има Милески.

Претходна статија

1ТВ СЕ ВРАЌА ВО ЕТЕР

Следна статија

ВЛАДАТА ЌЕ ДЕЛИ СУБВЕНЦИИ ДО 3000 ИЛЈАДИ ЕВРА ЗА КУПУВАЊЕ НА НОВО ВОЗИЛО

Најново од Вести