| |

ЌЕ СЕ НАЈДЕ ЛИ ЈУНАК ДА ГО ПОТПИШЕ БОЛЕДУВАЊЕТО НА КАТИЦА ЈАНЕВА?

Специјалната обвинителка во оставка, Катица Јанева од денес најверојатно ќе отвори боледување, дознава неофицијално МКД.мк. Обвинителката Јанева неколку дена не оди на работи и некој од СЈО не се чул, ниту контактирал со неа откако и беше одземен мобилниот телефон пред неколку дена. (Целиот текст прочитајте го овде)Слични Објави